Деяким категоріям українців сільськогосподарська підтримка на Чернігівщині. Розповідаємо про актуальну пропозицію детальніше.
Сільськогосподарська підтримка на Чернігівщині
Хто надає допомогу
Міжнародна організація ZOA у співпраці з Association for democratic development/Асоціація демократичного розвитку, розпочинає реалізацію Програми сільськогосподарської підтримки для вразливих домогосподарств Куликівської громади Чернігівської області, що фінансується Гуманітарним фондом для України (ГФУ/UHF).
Хто може отримати допомогу
До участі у Програмі запрошуються лише ті домогосподарства Куликівської громади Чернігівської області, які відповідають щонайменше двом критеріям вразливості, переліченим нижче:
- Домогосподарства з числа внутрішньо переміщених осіб (статус ВПО після 01.01.2024), що фактично постійно проживають на новому місці.
- Член (-ни) домогосподарства мають статус особи з інвалідністю.
- Член (-ни) домогосподарства мають важкі хронічні захворюванням/хворобу, яка потребує постійного, високовартісного медичного лікування та суттєво впливає на здатність домогосподарства підтримувати життєдіяльність (наприклад, рак, ниркова недостатність тощо), що може бути підтверджено довідкою від лікаря.
- Домогосподарство, що складається виключно з осіб похилого віку (60+), без дітей та без родичів, які надають підтримку або допомогу.
- Домогосподарство має статус багатодітної родини.
- Домогосподарство, де мати/батько має статус одинокої матері/одинокого батька, що проживає без партнера.
- Домогосподарство, в якому основний годувальник втратив дохід через наслідки військового конфлікту
- Домогосподарство, що очолюване жінкою, без чоловіків працездатного віку. (Домогосподарства, в яких чоловіки тимчасово відсутні, але працюють і отримують дохід, не враховуються.)
- Родина має статус малозабезпеченої, що може бути підтверджено довідкою.
- Домогосподарство зазнало пошкодження або втрат сільськогосподарських активів/тварин або приміщень через конфлікт, і ще не відновилось, або втратило худобу/сільськогосподарське обладнання внаслідок переміщення.
Звертаємо увагу: домогосподарства, у складі яких дві або більше осіб з інвалідністю та/або хронічними захворюваннями, можуть подаватися на участь у проєкті навіть за умови наявності лише одного критерію вразливості.
Як отримати
Для подання заявки на участь, заповніть електронну форму за посиланням https://forms.office.com/e/kfp33nFi8C.
У випадку відсутності технічної можливості заповнити електронну форму, зверніться сектору соціального захисту населення Куликівської громади або до старости села. Заповнення заявки не означає 100% підтвердження надання допомоги.
Увага! Заявки приймаються до 25 липня 2025 року.
Також пропонуємо підписатися на Телеграм-канал ДеДопомога, аби дізнаватися про різні види допомоги українцям.