Шахрайки на Кіровоградщині робили «бізнес» на чужому горі. Вони обіцяли оформлення компенсацій родинам полеглих і зниклих безвісти військових, а натомість виманювали гроші.
Про це повідомляє поліція, передають «Новини України – НСН».
На Кіровоградщині перед судом постануть п’ятеро учасниць шахрайської схеми, жертвами якої стали сім’ї полеглих і зниклих безвісті воїнів ЗСУ.
В лютому поточного року кіберполіцейські Кіровоградщини у співпраці зі слідчими обласного главку за процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області викрили на припинили діяльність групи осіб, що налагодили «бізнес» на ошукуванні родин військовослужбовців.
Обіцяли оформлення компенсацій родинам полеглих і зниклих безвісти військових

Зловмисниці знаходили в інтернеті оголошення про розшук полонених або зниклих безвісті військових і зв’язувалися з їхніми рідними.
Видаючи себе за представниць державних відомств або фінансових підрозділів військових частин, аферистки обіцяли допомогу в оформленні грошових компенсацій.
Під цим приводом вони виманювали у потерпілих гроші, які ті перераховували на підконтрольні шахрайкам рахунки.
Шахрайки на Кіровоградщині робили «бізнес» на чужому горі
Поліцейські задокументували, що зловмисниці наживилися на родичах військових на суму 1,7 млн гривень.

Під час досудового розслідування кіберполіцейські зібрали достатньо доказів аби слідчі повідомили про підозру ще одній спільниці чотирьох учасниць угруповання.

Правоохоронці направили обвинувальний акт з матеріалами кримінального провадження до суду. Жінкам загрожує до 12 років провести за ґратами з конфіскацією майна.

Ще новини України: Хто отримає надбавку до пенсії 647 гривень та зможе достроково вийти на відпочинок




