Виїхав на зустрічку: 5 загиблих і 2 травмованих у моторошній ДТП на Київщині 22 червня

Виїхав на зустрічку: 5 загиблих і 2 травмованих у моторошній ДТП на Київщині 22 червня

5 загиблих і 2 травмованих у моторошній ДТП на Київщині 22 червня. Водій виїхав на зустрічку.

Про це «Новини України – НСН» інформують з посиланням на поліцію.

Сьогодні, 22 червня на автодорозі Бориспіль-Дніпро, поблизу села Рогозів сталася дорожньо-транспортна подія за участі двох легкових автомобілів.

ДТП на Київщині 22 червня – що відомо

Попередньо правоохоронці встановили, що 70-річний водій Renault Sandero, виконуючи обгін, виїхав на зустрічну смугу, де скоїв зіткнення з Nissan Altima, під керуванням 35-річного чоловіка.

Внаслідок ДТП водій Renault Sandero та дві його пасажирки віком 95 і 75 років, а також 40-річний пасажир Nissan Altima загинули на місці події. 69-річна пасажирка Renault Sandero, на жаль, попри зусилля лікарів, загинула в лікарні. Крім того, водій Nissan Altima та 18-річна пасажирка Renault Sandero із травмами різного ступеня тяжкості госпіталізовані.

Слідчі слідчого управління поліції Київщини розпочали досудове розслідування за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть кількох осіб (ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України). Досудове розслідування триває.

Ще новини України: У трьох містах Київщини з’явилися путівники для ВПО: де і як отримати

Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо