Квартири у Дніпрі на Дім РІА

Найкращі методи просування інтернет-магазину

Найкращі методи просування інтернет-магазину

Відкриття інтернет-магазину — це лише перший крок на шляху до успішного онлайн-бізнесу. Щоб залучити покупців і збільшити продажі, необхідно ефективно просувати свій магазин в інтернеті.

Вибір відповідних форматів реклами інтернет-магазину може бути непростим завданням, враховуючи різноманіття доступних інструментів і технологій. Щоб спростити Вам задачу, ми зібрали найбільш популярні методики. Сьогодні розглянемо їх плюси та мінуси.

Які методи просування інтернет-магазину існують?

  • SEO-оптимізація. Це комплекс заходів щодо поліпшення позицій сайту магазину в органічній видачі пошукових систем. Включає оптимізацію текстів, структури, мета-тегів, підвищення авторитетності сайту. Органічний трафік безплатний, має високу конверсію, але вимагає часу для отримання результату.
  • Маркетинг у соціальних мережах (SMM). Підходить для візуально привабливих товарів, дає змогу вибудувати пряму комунікацію з ЦА. Недоліки — великі часові витрати, складність у відстеженні продажів.
  • Контекстна реклама. Популярний спосіб показу рекламних оголошень у пошуку та на сайтах-партнерах рекламної мережі. Оголошення показуються користувачам, які вже шукають Ваші товари або схожі пропозиції.
  • Робота з блогерами та лідерами думок. Дає охоплення цільової аудиторії, підвищує впізнаваність магазину. Мінуси — висока вартість, ризик негативних відгуків.
  • Email-маркетинг. Працює на повернення клієнтів, підвищення повторних продажів. Однак існує необхідність постійно нарощувати базу контактів.
  • Ретаргетинг. Показ реклами користувачам, які раніше відвідували Ваш сайт, готові були на покупку, але так її й не завершили. Працює на повернення зацікавлених клієнтів.
  • Партнерський маркетинг. Залучення трафіку через розміщення партнерських посилань і віджетів на сторонніх сайтах. Оплата тільки за результат (кліки, продажі). Мінус — складність знайти якісних партнерів.

Звісно, це лише найбільш популярні способи просування. Про інші інструменти, що дозволяють підвищити відвідуваність інтернет-магазину читайте тут adwservice.com.ua/uk/yak-zbilshyty-vidviduvanist-internet-mahazynu.

Як підібрати рекламний формат для онлайн-магазину?

Обираємо рекламний формат для просування інтернет-магазинів

  1. Вивчіть своїх потенційних покупців: їхні соціально-демографічні характеристики, інтереси, онлайн-поведінку. Це допоможе визначити, які рекламні канали та формати будуть для них найбільш релевантними.
  2. Враховуйте тип і візуальні характеристики Ваших товарів. Для продуктів, вибір яких сильно залежить від зовнішнього вигляду (одяг, прикраси, меблі), обов’язково використовуйте графічні формати — банери, каруселі, rich-media.
  3. Визначте пріоритетну мету кожної рекламної кампанії: залучення нових відвідувачів, підвищення впізнаваності магазину, стимулювання продажів певного товару тощо. Різні завдання вимагають різних рекламних форматів.
  4. Вивчіть вимоги рекламних систем і майданчиків до форматів оголошень. У кожної платформи вони можуть відрізнятися. Так Facebook обмежує обсяг тексту на картинках у рекламі, а Telegram до цього лояльний. Враховуйте ці моменти на етапі створення креативів.
  5. Різні рекламні формати мають різну вартість. Зазвичай чим складніший і помітніший формат, тим він дорожчий. Розумно поєднувати витратні формати (відео, rich-media) і більш економні (текстові оголошення, компактні банери). А для оцінки ефективності використовувати показник ROI — відношення прибутку до рекламних витрат.
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо