Квартири у Дніпрі на Дім РІА

У КНДР зробили важливу заяву про участь у війні в Україні

У КНДР зробили важливу заяву про участь у війні в Україні

Лідер КНДР Кім Чен Ин зробив важливу заяву про участь у війні в Україні. Він висловив “беззастережну підтримку” всім діям Кремля.

Лідер КНДР зробив заяву про участь у війні в Україні

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин під час зустрічі з главою МЗС росії Сергієм Лавровим заявив, що його країна готова “беззастережно підтримати” всі дії Москви у війні в Україні, пише CNN, посилаючись на повідомлення північнокорейських ЗМІ, передають “Новини України – НСН”.

Кім зустрівся з Лавровим у східному прибережному місті Вонсан, під час якого сторони підтвердили подальше співробітництво в рамках підписаного торік договору про партнерство, що включає в себе пакт про взаємну оборону.

“Кім Чен Ин підтвердив готовність КНДР (Корейської Народно-Демократичної Республіки) беззастережно підтримувати і заохочувати всі заходи, що вживаються російським керівництвом для усунення корінних причин української кризи”, – повідомило державне інформаційне агентство Північної Кореї.

Видання нагадує, що візит глави МЗС РФ відбувається в критично важливий момент для російсько-північнокорейських відносин. За даними української розвідки, Пхеньян планує направити додатково від 25 000 до 30 000 військовослужбовців для підтримки наступу Москви на Україну.

У КНДР зробили важливу заяву про участь у війні в Україні

“Ця поїздка може ще більше зміцнити альянс, здатний змінити не тільки перебіг війни, а й динаміку безпеки в Азії”, – наголошується в статті.

Також Росія стала залежати від Північної Кореї в плані поставок додаткового озброєння. Навчальні посібники для північнокорейської артилерії перекладено російською мовою, що свідчить як про повсюдне поширення цієї зброї, так і про зростання оперативної сумісності між збройними силами Москви і Пхеньяна.

При цьому на супутникових знімках, отриманих CNN, видно вантажні літаки і транспортні судна, що курсують між Північною Кореєю і Росією, що вказує на масштабну військову логістику між двома країнами.

Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо