Меморіал: вбиті росією. Микола Антоненко, 43 роки, Донеччина, вересень

Квартири у Дніпрі нв Дім РІА

Меморіал: вбиті росією. Микола Антоненко, 43 роки, Донеччина, вересень

Меморіал: вбиті росією. Микола Антоненко, 43 роки, Донеччина, вересень

Вбиті росією. Микола Антоненко був шліфувальником. А у вільний від роботи час допомагав людям. Під час окупації селища Ямпіль загарбники тримали чоловіка в полоні, катували. А напередодні визволення Ямполя ЗСУ вбили…

Новини України – НСН під час загальнонаціональної хвилини мовчання щодня публікують матеріали, оприлюднені на платформі пам’яті “Меморіал” агенції “Або”.

Всі ці люди просто хотіли жити на своїй землі.
Вони – не цифри в статистиці.
Ми не маємо права забути.
Вічна і світла пам’ять кожному! Співчуття рідним і близьким.

Вбиті росією: Микола Антоненко

Меморіал: вбиті росією. Микола Антоненко, 43 роки, Донеччина, вересень

43-річний Микола Антоненко загинув під час окупації селища Ямпіль Лиманської громади Донецької області 29 вересня 2022-го. Російські військові тримали його в полоні, катували й напередодні визволення Збройними Силами України міста Лиман убили.

Микола народився у селі Оленівка на Донеччині. Жив у Ямполі. Закінчив Лиманське професійно-технічне училище №119. Працював в «Укрзалізниці» на  Лиманському рейкозварювальному поїзді філії «Центр з будівництва та ремонту колії» у контактно-зварювальному цеху. Був шліфувальником 4 розряду.

«Микола був дуже хорошою людиною, в колективі його знали як фахівця своєї справи. У вільний від роботи час допомагав людям: він  мав хист до масажу і вправляння кісток. До нього зверталися дорослі й діти, місцеві й приїжджі, а також співробітники. А ще Микола полюбляв збирати гриби й ходити на риболовлю», – розповіли колеги

«Любий мій чоловік був людиною з чистою душею. Все в домі робив власними руками. Любив працювати з металом, щось з інтернету видивиться для господарства – і починає майструвати. Не любив скаржитися – все тримав у собі», – розповіла дружина Людмила

У Миколи залишилися матір і дружина.

УВАГА! Допоможіть зберегти пам’ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих на сайті Меморіал: «Вбиті росією».

Інші трагічні історії тут: https://nsn.net.ua/tag/memorial/

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу