Вбиті росією. Володимир Іпатов був уродженцем Вінниці. За освітою – медик і педагог. Магістра освітніх і педагогічних наук. Під час повномасштабного вторгнення став капітаном медичної служби. Загинув під час евакуації поранених. У авто, в якому Володимир їхав на евакуацію, влучила протитанкова керована ракета. У Захисника залишилося троє дітей…
Новини України – НСН під час загальнонаціональної хвилини мовчання щодня публікують матеріали, оприлюднені на платформі пам’яті “Меморіал” агенції “Або”.
Всі ці люди просто хотіли жити на своїй землі.
Вони – не цифри в статистиці.
Ми не маємо права забути.
Вічна і світла пам’ять кожному! Співчуття рідним і близьким.
Вбиті росією: Володимир Іпатов
Загиблі Захисники України: Володимир Іпатов
Капітан медичної служби Володимир Іпатов на псевдо Медок загинув 23 березня 2023 року під час евакуації поранених поблизу міста Бахмут Донецької області. В авто, в якому Володимир їхав на евакуацію, влучила протитанкова керована ракета. Захисникові було 42 роки.
Володимир народився у Вінниці. Закінчив загальноосвітню школу №26, а потім опанував спеціальність «Лікувальна справа» у Вінницькому медичному коледжі ім. Д.К.Заболотного на відділенні підготовки помічників військового лікаря для ЗСУ.
Строкову службу проходив на посаді начальника медичного пункту 261 станції дальньої радіонавігації в Криму. У 2004 року став начальником медичного пункту 1194-го окремого батальйону радіоелектронної боротьби в місті Первомайськ Миколаївської області.
У 2007 – 2010 роках працював фармацевтом. У 2008-му став випускником Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова, опанувавши спеціальність провізора. У 2019 році з відзнакою закінчив державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, здобувши кваліфікацію магістра освітніх і педагогічних наук. Працював у Вінницькому національному медичному університеті на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я.
Надзвичайно любив ходити в гори, сплавлятися на катамаранах, кататися на велосипеді, відпочивати на природі. Був дуже добрим і компанійським.
Під час повноасштабного вторгнення Володимир став капітаном медичної служби 168-го батальйону 120-ї окремої бригади територіальної оборони.
За гідну службу воїна нагородили орденом Богдана Хмельницького III ступеня.
«Кожен момент свого життя він наповнював теплом і гумором. Він змінив кожного з нас. Це та людина, яка змінювала світ навколо себе на краще, наповнювала все змістом. Нам його дуже не вистачає», – розповіла дружина Наталя
Поховали захисника на Алеї Слави Сабарівського кладовища в місті Вінниця.
У Володимира залишились батьки, дружина та троє дітей.
У Вінниці провулок 2-й Болгарський перейменували на вулицю Володимира Іпатова.
УВАГА! Допоможіть зберегти пам’ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих на сайті Меморіал: «Вбиті росією».
Інші трагічні історії тут: https://nsn.net.ua/tag/memorial/